Danes, v torek, 19.12.2023, smo otrokom v našem vrtcu Ljubno vzgojiteljice popestrile dan z gledališko predstavo Mojca Pokrajculja. Vsi, majhni in veliki, iz našega vrtca smo se zbrali na enem mestu in skupaj podoživeli prijaznost in dobroto Mojce Pokrajculje, ki je vse prezeble živali sprejela pod svojo streho a na koncu ostala brez lastnega doma. S svojim obiskom so nas počastili tudi  ravnatelj, gospod mag. Samo Kramer,  župan, gospod Franjo Naraločnik, direktor občinske uprave, gospod Radenko Tešanović ter nenazadnje direktor Zavarovalnice Sava poslovna enota Celje gospod Janez Mervič,    skupaj s predstavnikom Miho Slatinškom. Zavarovalnica Sava je občini Ljubno ob Savinji donirala pomoč pri obnovi otroškega igrišča Foršt v skrbi za varno in razigrano otroštvo. Vsi iz vrtca se jim iskreno zahvaljujemo, saj je sproščena in varna otroška  igra na svežem zraku neprecenljive vrednosti.

HVALA IZ SRCA!

Zaposleni vrtca Ljubno