Spoštovani starši!

Ob koncu šolskega leta  vas obveščamo o učnih gradivih, ki jih bodo učenci uporabljali pri pouku v naslednjem, torej v šolskem letu 2024/2025. Dobili boste različne ponudbe, ki so usklajene s seznamom OŠ Ljubno ob Savinji. Vse delovne zvezke in potrebščine boste lahko naročali preko spleta ali pa se boste odločili za nakup v trgovini oz. papirnici, učbenike dobijo brezplačno v šoli.

Seznami vseh gradiv in potrebščin so v priponki:

SEZNAM GRADIV IN POTREBŠČIN

Podjetje Kopija nova je pripravila tudi povezavo do spletne strani, ki omogoča spletno naročanjeKopija-nova

Obenem vas obveščam, da je letos prišlo do spremembe razdeljevanje učnih kompletov za 1. triado. Le to ne bo več potekalo preko pošte na vaš naslov, ampak bodo kompleti prišli na šolo in jih boste dobili ob začetku šolskega leta na šoli. Kdaj bo potekalo razdeljevanje učnih kompletov boste obveščeni s strani razrednikov.